• Utolsó 20

Mai vendégünk: HC Csíkszereda

2008.10.03. 18:16 | Bozár Jóska | 3 komment

Címkék: közvetítés hc csíkszereda mol liga

Kis késéssel, de immáron a helyszínről elindul az Újpesti TE - HC Csíkszerda mérkőzés közvetítése. Új szintre emelkedett a közvetítés, és a közvetítő is. Start!

Pontban 18.00-kor elkezdődött a mérkőzés.

04:31: Kiállítás HC Csíkszereda: Túl sok játékos tartózkodott a jégen.

08:22: GÓL! Újpest: Berta ment el szólóban, és bevágta a pakkot Polc kapujába (gópassz: Hüffner, Borbás). 1:0

09:13: Kiállítás HC Csíkszereda: Szőgyőr bottal lökésért

A 14. percben a csíkszerdaiak vannak enyhe fölényben.

A 15. percben a szlovák sorunk veszélyezteti a vendégek kapuját.

A 15. perc végén szeredai támadás, de a védőink elhárítják a veszélyt a kapu előtt.

16 perc: Gyorsan be tudják hozni a korongot a harmadunkba a csíkiak, de nem tudják sokáig bent tartani. A zsűriben hallom, hogy a szeredaiak 28-as játékosán, Páll Zoltánon nincs félplexi, pedig a szabály szerint kéne.

19. perc: Flinta leszereli Szabót. Nagy az igyekezet a vendégoldalról.

20. perc eleje: Saluga lő, de Nemcak magabiztosan magához veszi a korongot.

20. perc: Borbást szereli Foltín, elindul a kapura, de ebben a pillanatban megszólal a harmad végét jelző duda: vége az első játékrésznek.

-------------------------------------------------------------

Információnktól eltérően Borbás mégis a pályára lépett a mai mérkőzésen, de nem kell félteni, megáll a lábán. Az első harmadban inkább a székelyek uralták a mezőnyt, de mi is többször késztettük Polc kapust bravúrra. A 9. percben aztán már ő sem tudott segíteni csapatán, Berta használta ki az előtte adódó ziccert. A hátralévő időben inkább csak távolról lövöldöztek a szeredaiak, igazi helyzetük nem nagyon adódott, bár mezőnyfölényük megmaradt. A szurkolás is szuper, szólnak a dobok, ilyen hangulatban nem lehet nem győzni. A közvetítés néha akadozik az internetkapcsolat bizonytalankodása végett, de szerencsére tőlem 2 méterre íródik az icehockey.hu-é, így folyamatosan képben vagyunk.

Összeállítás:

Újpest: Nemcak - Hüffner, Hetler, Michalek, Borbás, Berta - Kadlubiak, Tolnai, Dubek, Sikorcin, Zlocha - Horváth, Harmati, Németh, Roczanov, Virág - Strausz, Zalavári, Markó, Rencz; Hajek (kapus)

Indul a 2. harmad.

21. perc: Borbásék támadnak, de lövésüket védi Polc.

21. perc: A kontrából megindulnak a szeredaiak, Nemcaknak kell védenie.

22. perc: Kadlubiak átadásából Zlocha húzza rá a kapura.

21:27: Kiállítás Újpesti TE: Juraj Kadlubiak testreütésért 2 percre megy ki.

23:27: Visszajön Kadlubiak, kivédekeztük a hátrányt.

24. perc: Polc véd, Sikorcin veszélyeztettek közelről.

24:49: GÓL HC Csíkszereda: Molnár Zsolt lőtte be Bíró passzát. (1:1)

26. perc: Borbás és Michalek is lő, de Polc mindkettőt kifogja.

25:15: GÓL! Újpest: Borbásnak tette vissza a kapu mögül Berta a pakkot, és be is lőtte a hálóba. (2:1)

Sajnos a helyszíni közvetítés technikai okokból félbeszakadt, de kedden újból megpróbálkozunk majd vele. Az mérkőzésről még a szombati nap folyamán készítünk egy beszámolót.