Fontos győzelem

2009.11.01. 20:43 | Real Újpest | 12 komment

Három stabil csapattag védőnk nem tudott jégre lépni ma este, és a második harmad végén elvesztettük Justin Javoreket is, mégis nyertünk a Kozuchot nélkülöző SC Csíkszereda ellen.

Az eltiltások miatt meglehetősen felforgatott csapattal álltunk ma ki. Az első bekkpárban Javorek Bontoviccsal, a másodikban Petran Zalavárival játszott. A harmadik párosban az eddig nagyon kevésszer szóhoz jutott fiatal Sommer mellett Szajbert Patrik védekezett. Rafaj eltiltása miatt Buzás került az első csatárhármasba, míg Szajbert Patrik helyét a szintén fiatal Jankovics vette át. Mellettük két ifijátékosunk, Pichler és Dömötör debütált ma a felnőttcsapatban, amelyhez ezúton is gratulálunk nekik!

Az első harmad végén 16 másodpercen belül Petran majd Kiricsenko lőtt gólt, a második harmad eleji emberhátrányban szerzett Hozó-találatra újabb kettő volt az újpesti válasz, Javorek majd ismét Petran révén. Zsók és Moldován már csak közelebb tudta hozni a csíkiakat, de egyenlíteniük nem sikerült. Mai igen értékes győzelmünkkel tapadunk a DAB.Doclerre.