A serdülők elkezdték

2008.09.08. 23:07 | hoki_40 | 8 komment

Címkék: utánpótlás serdülő bajnokság

Serdülő csapatunk játszotta az idény első bajnoki mérkőzését.

Az előjelek nem voltak túl biztatóak, hiszen két játékos még nem épült fel sérüléséből, egy épp meggyógyult a meccsig, hátvédsorunk két párból állt. Ennek ellenére jól indult a mérkőzés, hiszen már az ötödik percben vezetést szerzett csapatunk, buli után Nagy ütött hatalmas gólt az ellenfél kapujába. A gólokat a csapat a második harmadra tartogatta. Mindjárt a harmad elején Dömötör ütött szólóban gólt, majd formás támadás után Laboda a hátvéd posztjáról talált be. Két emberelőnyös gól következett, mindkettőt a kölykös Orosz szerezte. A vezetés birtokában a fiúk elkényelmesedtek, igaz helyzetük volt bőven, de a befejezésnél nem összpontosítottak eléggé. Ennek eredményeképp a harmad vége előtt szépítettek a Macik. A harmadik harmadra "átmentették" a srácok az előző harmad végi játékot, igy a Miskolc nyerte ezt a játékrészt. Az is igaz, hogy ebben a harmadban 3 főre apadt hátvédeink száma, így a fáradtság is szerepet játszott az eredmény alakulásában.

2008.szeptember 7, vasárnap

Miskolci SI - Újpesti TE 2:5 ( 0:1, 1:4, 1:0 )

Jv.: Marek Zsolt, Mayer Gábor, Molnár Ildikó

Miskolci SI: Bernáth - Homoki, Zsigmond, Ignéczi B., Ferencsák, Tóth Á., Vincze, Gál, Miskolci, Orosz Sz., Ritó, Varga, Godó, Péderi, Szeszák, Ignéczi Á., Tóth B. (kapus)
Edző: Mayer Péter

Újpesti TE: Czövek - Dömötör, Frajka, Bata, Kukucska, Havas, Ratkai, Bessenyei, Laboda, Baróti, Gubola, Orosz D., Nagy, Bajnóczi, Mach, Cziller (kapus)
Edzők: Ancsin János, Hetler Ádám

0:1 05:41 Nagy ( Dömötör )
0:2 20:20 Dömötör
0:3 21:16 Laboda ( Mach, Bata )
0:4 25:59 Orosz D. ( Nagy )
0:5 28:30 Orosz D. ( Mach )

1:5 39:50 Ritó
2:5 50:07 Ritó ( Orosz Sz.)

Kiállítások: 10 ill. 16 perc + 10 perc fegyelmi (Kukucska)