Szepességi kupa 2008 - második nap

2008.08.21. 13:43 | Fehér Lilla | 18 komment

Címkék: edzőmeccs felkészülés hc csíkszereda igló sanok

Az iglói négyes torna második játéknapján 15 órai kezdettel a lengyel elsőligás KH Sanok csapata ellen folytatja felnőtt csapatunk a felkészülést az évad küzdelmeire. Természetesen a mérkőzésről ismét megpróbálunk lehetőleg az eseményekkel egyidőben tájékoztatni. Ezért kérjük olvasóinkat, nézzenek vissza gyakran erre az oldalunkra, amennyiben szeretnék a mérkőzést követni.

Szepességi kupa, második nap

Újpesti TE - KH Sanok (lengyel) 1-5 (0-2, 0-1, 1-2)

Üdvözöljük a Kedves Szurkolókat, perceken belül útjára indul a pakk a lengyel KH Sanok csapata elleni mérkőzésünkön (14.52)

Elkezdődött a mérkőzés, az újpesti kapuban ismét Matus Palko foglal helyet. Hajrá Lilák! (15.04)

Az első emberhátrányt kivédekeztük, továbbra sincs gól. (15.15)

A 13. percben a Sanok mesteri szöktetés után ziccerből megszerezte a vezetést, 0-1 (15.23)

15. perc: a kék vonalról eleresztett váratlan lövés után már két góllal vezet a Sanok, 0-2 (15.29)

A tegnap végleges kiállítással sújtott két védőnk, Hüffner és Rufus is játszanak ma. (15.32)

Véget ért az első harmad, 0-2 arányban vezet a lengyel csapat. (15.36)

A második harmad elején kimaradt egy több, mint félperces kettős emberelőnyünk is. (15.58)

a 36. percben újabb lengyel gól született. Ma jóval kevésbé sikerül odafigyelni a játékra, mint tegnap. 0-3 (16.15)

Befejeződött a második harmad is, háromgólos hátrányból várjuk az utolsó játékrészt. (16.20)

A 46. percben Igor Rufus megszerezte az első gólunkat, 1-3 (16.44)

Az 53. percben újabb lengyel gól született, 1-4 (17.01)

Berta megsérült az arcán (17.03)

A negyedik lengyel gólt emberelőnyben játszva kaptuk. (17.04)

Az 56. percben újabb gólt kaptunk, az állás immár 1-5 (17:05)

Véget ért a mérkőzés, a Sanok csapata 1-5 arányban győzött az Újpest felett. (17.11)

A büntetőlövésekben 2-1 arányban jobbnak bizonyultunk. (17.17)

Nem sikerült megismételnünk tegnapi kitűnő teljesítményünket. Csapatunk kissé fáradtan játszott, rendre lemaradtak a játékosok a korongokról, így hiába volt a küzdelem, a vereség nem maradhatott el. A tegnapi formával ez a lengyel csapat talán verhető lett volna, de sajnos nem sikerült átmenteni a tegnapi játékot mára. Holnap 14 órakor a HC Csíkszereda ellen lehet javítani. (17.18)

A Sanok gólszerzői: Caban, Ruczkay, Guriczan, Demkowicz, Milan

A nap második meccsén HC Csíkszereda - HK Spisská Nová Ves

7.perc: 1-0 a HC javára

14. perc: 1-1

2-1 a HC javára (Mihály a gólszerző) (18.26)

18. perc: 2-2

az eredmény 2-2 az első szünetben

Időközben megtaláltuk a Sanok gólszerzőinek listáját a hokej.net portálon, így a lista megtalálható az Újpest - Sanok tudósítás legvégén. (18.53)

HC szurkolók kérdésére megjött a válasz: Polc véd (18.57)

24. perc, kettős előnyből 3-2 az Igló javára (18.58)

Úgy látszik, a tegnapi vesztesek megemberelik magukat ma, a 30. percben 4-2 az Igló javára (19.06)

A HC nem hagyja magát: a 34. percben 4-3-ra módosítja az eredményt. Ha így folytatódik, gólzáporos meccsnek nézünk elébe (19.15)

És lőn: kettős előnyből 4-4 (19.17)

Az egyenlítés a 37. percben esett (19.18)

A 40. percben Socha révén ismét a HC vezet, ezúttal 5-4-re (19.24)

A HC eddigi góllövői: Bíró, Mihály Ede, Virág, Szabó, Socha (19.28)

Góllal kezdték az utolsó harmadot a házigazdák: 41. perc, 5-5 (19.38)

Az 55. percben vezet a HC: 6-5 (20.02)

57. perc: 7-5. gólszerző: Adorján (20.04)

A házigazdák nem szeretnének még egy olyan napot, mint tegnap. 58. perc: 7-6 (20.06)

Mégis olyan lett a napjuk: hiába hozta le a kapusát is az Igló a végén, az eredmény nem változott, 7-6-ra nyert a HC, következnek a büntetők (20.13)

Tegnap a hokej.sk portál fórumán nem dícsérték agyon az Iglót a szlovák szurkolók (nehéz is megmészteni, hogy kikapnak egy magyar csapattól), szerintünk ma sem a pozitív vélemények lesznek túlsúlyban. (20.18)

A büntetők: 1-0 a HC-nek (20.19)

Köszönjük a figyelmet, holnap 14 órától az Újpest és a HC mérkőzését kísérhetik figyelemmel blogunkon.