Dunaferr - Újpest juniormeccs: kikaptunk 9-4-re

2009.08.15. 17:40 | Real Újpest | 18 komment

Címkék: közvetítés edzőmeccs felkészülés dunaferr junior junior torna

A dunaújvárosi négyes juniortornán ma a házigazdákkal játszunk. A Vazepress híreit adjuk közre időről időre.

Küzd a csapatunk becsülettel. Főleg megugrásokból veszélyeztetünk, de ezek mind kimaradnak.

A 2. harmad elején Orbán már háromgólosranöveli az előnyt. 3-0

A 27. percben sikerül szépítenünk emberelőnyből: 3-1

A 33. percben újabb újpesti emberelőnyös gól: 3-2

A háromgólos előnytől a hazaiak megnyugodtak, azt hitték, zsebben a meccs. Már ők is szereztek egy meg nem adott gólt. Jól használjuk ki az előnyőket, így újra nyílttá vált a mérkőzés.

1nf3rn0 kérdésére Vazepress jelenti: Hajek véd

Dunaújvárosban eseménydús lett a meccs, sajnos, ez nem nekünk kedvezett.

A 3. harmad elején kettős előnyt hagytunk ki.

43. perc: Tóth Norbert 4-2

46. perc: Pilcsik 4-3

47. perc: Pavuk 5-3

Szintén a 47. percben Varga Arnold 6-3

48. perc: Jonkl 7-3

9 perccel a vége előtt Papp Csaba góljával már 8-3, és immár nem Hajek, hanem Szebényi áll a kapuban.

53. perc: Virág Tamás 9-3
még ugyanebben a percben Pilcsik révén szépítünk: 9-4. A gól után "túlzott gólörömért" kiküldik,majd a végén Roczanov kap 5+20 percet.

A végeredmény 9-4 a dunaújvárosiaknak.

A jegyzőkönyv:

Dunaferr SE - Újpesti TE 9-4 (2-0, 1-2, 6-2)

Dunaferr SE: Burda, Sonkoly (kapusok) - Orbán A., Varga A., Magosi, Jonkl, Mestyán, Kiss D., Kiss R., Komáromi, Virág T., Papp Cs., Selmeczi, Novák, Bene, Pavuk, Varga G., Bogó, Vincze A., Kis A., Tóth N., Wittmann T.
Újpest: Hajek M., Szebényi (kapusok) - Zalavári, Földesi, Jankovics, Roczanov, Dancsfalvi, Kukucska, Besenyei, Pichler, Nagy P., Dömötör, Inglis M., Boros N., Hajek N., Molnár T., Danku N., Vörös D., Havas M., Pilcsik.
kiállítások: 22-33 (8-4, 10-2, 4-27)

Hajrá Lilák! Na bontok egy sört Vazepress egészségére. Vagyis mégsem, inkább egy jó fröccs jön :)
Ezaz, jövünk fel mint a talajvíz! HAAAAAAJJJ-ekmárk!
Köszi Vaze! Hajrá Hajek! :)
Németh Péter miért nem játszott? Ő még benne van az u21 korban. Holnap játszik?
Dezsi véglegest kapott!? Az csak valami fatális tévedés lehetett.
A tegnapi meccsen is ő volt az első akit kiállítottak tőlünk, rosszcsont lett belőle a nyáron:D
@LBogár: Amióta becsajozott, csak a gond van vele... :)
@béca: sajnos nem, játékon kívül vérző sérülést okozni a 9-4re vezető ellennek, majd bottal verni a palánkot, szal Dezsi - nem ettől, de - nem lesz a torna csatára. Hanem jobb volt az Újváros, de nem annyival, mint tegnap a Stars a Volán ellen, érdekes mecsekre van kilátás, jöjjön, aki tud! A bíróknál meg visszaképzés folyt, fújtak ide is, oda is, mintha kellene! Lehet, hogy mégis jobb a 4 bíró, mert tegnap sem volt tökéletes (4 bíróval), de a mainál (3 bíró) határozottan jobb volt.
1nf3rn0:
Németh Péter 88-as, juniorban 89 a felső határ.

A mérkőzés elején azt gondoltam, hogy 6 alatt nem ússzuk meg. Dunaferrben 11 plexis, nálunk 5.
Végig 4 sorral nyomtuk ( pontosabban 4 csatár 3 hátvéd sor ). Meccs elején megbeszéltek szerint a kapusok 2 harmad 1 harmad részben védtek. Az utolsó 7 percre Hajek véd újra.
A fiúk becsülettel küzdöttek, remélhetőleg a bajnokságban szorosabb eredményt érünk el.
Dezsi először 2 percet kapott, azonban a szenvedő félnek egy kicist vérzett az orra, ezért kapott 5 perc + végleges fegyelmi büntetést.
Érdekessége volt a mérkőzésnek, hogy mindhárom harmadban más játékvezetők fújtak. Az első harmadban Zalának is vérzett a szája, azért csak 2 perc volt a büntetés.
Összességében szerintem ne vallottunk szégyent, az eredmény ellenére.
@dome: "Összességében szerintem ne vallottunk szégyent, az eredmény ellenére."

Ezt teljesen meg tudom erősíteni, úgy is mint dunaújvárosi, a tegnapi meccsen sokkal nagyobb volt a különbség a két csapat között...
Azért Dezsinek 9-4 után nem kellett volna a büntipadról a plexit verni, nem még Ovecskin, ha érted, hogy mondom, pláne hogy egész meccsen lófaszt sem csinált! A Pilcsik Tamás legalább odavert 2 gólt, emberelőny und assziszt nélkül!
@vaze: Tök korrekt amit írsz. Holnap is ott vagyok, tudnánk találkozni?
Ismertető jeleim : Fekete póló, rajta UTE címer, kissé pocakos alkat, DE sportos :))
Tetszetős volt az Újpest küzdése :) Végén meglepődtem, hogy potyogtak a gólok, szorosabb végjátékra számítottam. Hajek jól védett :) Dezsinek meg elgurult a gyógyszer.
@dome: OK, majd kereslek!
És egy fontos hír Újvárosból:
www.hokitv.atw.hu/ elvileg itt lesz látható a meccs,de sajna elég rossz a net és nem tom milyen lesz a minőség....
Kis baki a jegyzőkönyvben :

" 3-2 32:42 Dömötör (Zalavári) " itt az gólpasszt szintén
Pilcsik adta.
Esetleg valaki tudna nekem abban segiteni, hogy a tegnapi DAB-UTE meccs felvételét kitől tudnám megszerezni? Nagy segítség lenne, köszönöm !
@Cobra11: fogós, ravasz kérdés.... utánakérdezünk. tudsz arról valamit, hogy készült-e felvétel?