Győzelem Csíkszeredában

2009.09.25. 18:06 | Real Újpest | 1 komment

Ki reménykedett ilyen biztos győzelemben? Korai vezetés után a Brassó a meccs felénél kettős előnyből egyenlített, de a harmadik harmadban megsoroztuk őket. 3-1 után Góga révén még felzárkóztak, de Borbás, Szajbert Patrik és Kiss Gábor révén még három gólt rámoltunk be gyorsan a kapujukba. Jegyzőkönyvhöz kattintson a továbbra. Gratulálunk!

Brassó - Újpest 2-6 (0-1, 1-0, 1-5)
Csíkszereda, vez.: Gergely (Péter, Trandafir)
Brassó: Balázs Csaba (k) - Adorján, Nagy Cs., Petres, Antal Zs., Lőrincz L. - Laczkó A., Góga, Tankó, Kertész, Elekes - Szőgyőr, Szőcs B., Pál Zoltán, Gergely A., Péter L. - Pál F., Botos, Bálint Zs., Imecs, Zerkula
Újpest: Becze (k) - Hüffner, Harmati, Kiss G., Borbás, Szajbert P. - Petran, Berzins, Kadlubiak, Kiricsenko, Sikorcin - Zalavári, Bontovics, Németh, Rafaj, Roczanov - Sommer, Jankovics