• Utolsó 20

Most már jöhet a Marilyn-döntő

2009.02.10. 17:38 | Balna1969 | 9 komment

Címkék: marilyn női bajnokság vadmacskák

Az alapszakasz utolsó mérkőzésén a már korábban döntőbe jutott utánpótlás csapatunk gond nélkül hozta a Vadmacskák elleni meccset. Különösen első sorunk volt elemében, 12 gólt szerzett ez az egység, az alapszakasz gólkirálynője és pontkirálynője, Huszák Alexandra nyolc alkalommal vette be a vendégek kapuját!

UTE-Marilyn U18 - Vadmacskák 13:0 (3:0; 3:0; 7:0)

UTE-Marilyn U18: Modla (11/11, SO) - Somogyi 1/2, Huszák 8/4, Dettrich 3/3, Csiszer S. 0/2, Pintér 0/1, Kocsondi 0/1, Kovács 0/1, Krivi 1/0, Botond, Kiss 0/1, Hegedűs, Répássy, Haragos, Angeli

Bár a mérkőzésen csapatunk csak időnként pörgette fel a tempót, egyetlen pillanatig sem volt kétséges a bajnoki pontok sorsa. A mérkőzésre csupán két sorral érkező fehérváriak a meccs felére teljesen elkészültek az erejükkel, kapujuk előterét megszállva igyekeztek minél kevesebb kapott góllal megúszni az összecsapást. Ennek megfelelően az első negyven percben (a tudáskülönbséget figyelembe véve) tisztesnek mondható hat gólos hátrányba kerültek, az utolsó harmadban azonban lányaink kiütésessé tették győzelmünket. Huszák Alexandra két klasszikus mesterhármast is szerzett a mérkőzésen, a másodikat ráadásul 2 perc 43 másodperc alatt, a bajnokság legjobb és legeredményesebb támadója méltóképpen búcsúzott az alapszakasztól!

Következik a két nyert mérkőzésig tartó bajnoki döntő első felvonása, február 15-én, vasárnap 12:30-kor kezdődik az összecsapás az Újpesti Jégcsarnokban. Magas színvonalú, jó mérkőzésre van kilátás, a papíron esélyesebb felnőtt csapatnak aligha lesz könnyű dolga az U18-as lányok ellen!