Közvetítés: Alba Volán - Újpest

2008.09.09. 18:24 | legar | 45 komment

Címkék: edzőmeccs felkészülés alba volán

Jelenlévő szurkolótársaink jóvoltából, az alábbiakban az Alba Volán - Újpest felnőtt felkészülési jégkorongmérkőzés helyszíni közvetítése következik, Székesfehérvárról.

19:03 - kezdődik a mérkőzés

Hamar hátrányba kerültünk (2+2', Strausz). Az előnyből a Volán vasat ütött, a kontrából mi majdnem gólt.

Kivédekeztük.

6. perc: 0 - 1, Sofron

1. harmad vége: 0 - 1

Összesen 10 perc hátrányban voltunk, míg a túloldalon csak Fektit állították ki a 17. percben, de tisztességesen helytálltunk. Az Ocskay-sort állították rá a szlovák sorunkra. Palko nagyon jól véd.

24. perc: 1 - 1, Berta (á: Borbás)

30. perc: kapust cserélünk, beáll Nemcak

38. perc: 1 - 2, Martz ee.

40. perc: 2 - 2, Németh ee.

2. harmad vége: 2 - 2

Most kiegyenlített volt a fór, ergo a Volán sem volt akkora fölényben, mint az első játékrészben.

42. perc: 3 - 2, Dubek ee.

45. perc: 3 - 3, Palkovics ee.

46. perc: 3 - 4, Vaszjunyin ee. (ismét érződik a hazai pálya)

47. perc: 3 - 5, Ocskay ee. (következetesen egyoldalú a szigor a pályán)

53. perc: 3 - 6, Martz

Végeredmény: 3 - 6

Személyes helyszíni jelenlét hiányában nem vitatnám, hogy a Volán vette-e könnyedén a meccs elejét, vagy éppen az első 45 perc szép teljesítménye vett ki sokat a fiúkból szellemileg vagy fizikailag. Erősen árnyalhatta mindezt jelen lévő szurkolóink verziója is, miszerint bírói döntés volt, hogy az utolsó harmadot - a középkedzéseket kivéve - négy mezőnyjátékossal kell végigjátszanunk a bajnok ellen. Elvégre a játékvezetőnek is dukál egy laza felkészülési mérkőzés a szezon előtt. Véletlen ez épp akkor jutott eszébe, amikor átvettük a vezetést. Hát így jártunk.

Akár így, akár úgy - és főként, ha - akár amúgy történt, gratulálni kell a fiúknak helytállásukért! Az első komoly hazai felkészülési meccsen mutatott teljesítmény pedig bíztató jele annak, hogy mégsem leszünk pofozógép a bajnokságban, igenis érdemes lesz kijárnunk szurkolni a csapatnak, sok szép közös élmény van még a tarsolyukban!

Hajrá Lilák!

Itt vagyunk, bő tucat újpest szurker. HAJRÁ! :-)
Hetlert nem láttuk a pályán bevonuláskor. Egyből hátránnyal kezdjük: Strausz 2+2.
Kiegészülünk, de 6. perc Sofron, 1 oda.
Újabb kiállítás, Kadlubiak. 11. perc
Most Michaleket küldték ki a 15. percben. Vicces tényleg.
17. p. Nézzenek oda, eelőny itt: Fekti kapott büntit.
19. p. Nem lőttük be, viszont tőlünk Horváth Dávid ki. Lőnek kapura rendesen, de Palko a helyén. Harmad vége.
24. Perc Pompás akció, de gólvonalon billegett a pakk, nem is adták meg. Viszont utána a buliból Berta, Borbás passzából gól!! És Jobb kiállítása miatt 2 perc fór, mindez a 25. percben!
Todd is kiáll, egy percig kettős előny ide.
Simán kivédekezték, már teljes létszám, ehh.
30. perc Parázs hangulat, verekedés a kapunknál, Kadlubiak 2+2 perc.
30. perc Parázs hangulat, verekedés a kapunknál, Kadlubiak 2+2 perc, a volántól nem tom ki 2 perc. Félidőben kapuscsere nálunk: Nemcak be.
34. p. Újabb eelőny Toddról, mégis a volán lő kapura, szerencsére Nemcak is a helyén. Tényleg fura Szupert a Volán kispadon látni. Nem igazán tudunk felállni előnyben, le is járt gól nélkül.
36. p. Most Harmatit küldik ki. Nehéz ez a harmad, mert a pálya túloldalán megy a játék, és nem látok olyan messzire :-) a Volán fel tud állni, nem tudjuk kiütni a harmadból. lőnek is, 38. perc Martz, 2-1. :-(
39. p. Verekedés, volán 17-es 2+10, tőlünk Sikorcin 2 perc.
A harmad utolsó percében Németh Ádám 2-2!! (A Volán 17-ese Blake asszem)
Kösseteket már bele valakibe légyszi, mert unalmas a meccs. :))))
Majd utóbb megbeszéljük, hogy miket kéne írnom, nem biztos, hogy ez így érdekes... Az itt a rebesge, hogy Hetler vmi izomsérülést szenvedett, azért nem játszik. Rögvest kezdődik az utolsó harmad. Hajrááá!!
42. p. Martzet kiállították, fel is álltunk, Dubek beüti! Vicces volt, mert alig láttuk, mondhatni késleltetett volt az örömünk.
43. p. Horváth D. 2 perc bünti, sajnos Palkovics beüti, 3-3
A gól után újabb kiállítás nálunk, Szepessy. 46. perc, Vaszju belövi. Fene vigye. 4-3.
46. perc, most Sikorcint küldi le Árkovics, 47. perc Ocskay gól. Viccet csinál Árkovics a meccsből. Nem rendes dolog, de nyilván a bajnokságban is ezt fogja csinálni, edződhetünk ehhez is.
Úgyse találja ki senki: megint egy kamu kiállítás, Harmati, 50. perc. De ezt kibírtuk.
53. p. Megint Martz, 6-3. És megint kiállítás itt: Kadlubiak 2, Sikorcin 10 perc.
Most Tokajit is kiállította, de ettől függetlenül üzenetedet többször, jó hangosan átadtuk!! Közben Nemcak nagyokat véd. 4 és fél perc van vissza. Az is jó, ahogy Árkovics ünnepli a volán gólokat :-D
itt meg a másikon nz-stars - dab 3-3 egyenlőre
2 in 1. Ott is Árkovics a bíró ??? :)))
Szóval 6-3 a vége. Ahogy itt mondják, egy Árkoviccsal többen voltak.
köszi szépen a közvetítést, jó utat hazafelé
Szerintem nem annyira rossz ez az eredmény az EBEL Volán ellen idegenben. Főleg Alba+Árkovics ellen. Jó lesz ez az Újpest, ha még jobban összeérnek a srácok.
Itthon mindenkit verni kell!
Hát, nem túl jó ezt mondani ilyenkor, de ez a Volán nagyon kevés lesz az EBELben. Mondjuk jön még ember... Viszont ott nincs Á. Majd meglássuk.

Lilarajongó 2008.09.09. 21:54:23

Árkovicsot ki kell tiltatni Újpesről amit müvelt az gusztustalan Volán bérenc még szerencse hogy a Bajnokságban nem fog vezetni de ki tudja itt minden megtörténhet.Már tavaly elbucsuztata a VOLÁN mint saját emberét, nem csoda hogy oda húz a szive.A csapatnak sók sikert és zökenőmentes utat kivánok Erdélybe sem számithatunk korekt biráskodásra sajnos van már tapasztalatunk.
bocs, nem akartam 3-szor, de még csak tanulgatom a opera minit...
a mai Stars-DAB meccsen találkoztam Hetlerrel. Sérülés miatt nem volt Fehérváron, de pénteken már szeretne ott lenni a gyergyói meccsen.
Lilarajongó! Én ma beszéltem Árkoviccsal és azt mondta idén ismét jeölték nemzetközi vezetőbírónak, úgyhogy nem biztos, hogy a bajnokságban nem fog vezetni...:P
Érthető a felháborodás+minden, de azért sajnos ez 3 gól volt. Reméljük a MOL ligában nem lesz segédlet senkinek. A fiatalok ma elég ügyesek voltak, Szepi jól helyetesítette Hetlert. Harmati, Németh, Horváth, Roczanov is nagyon kűzdöttek.