Felkészülési mérkőzések: Újpest - Ferencváros

2008.08.29. 19:16 | Fehér Lilla | 18 komment

Címkék: ftc edzőmeccs felkészülés

Ma örök riválisunk ellen lépünk pályára. Helyszínen szurkoló társaink révén kapcsolódjunk be a mérkőzésbe.

Az újpesti kapuban ezúttal Jaroslav Melna áll, viszont Palko, Berta és Borbás hiányzik csapatunkból. A mérkőzést két játékos, Kordisz és Szepessy vezeti, 150-200 néző figyeli az eseményeket.

A 13. és 14. percben Zlocha két gyors góllal szerzett kétgólos vezetést, mindkettőhöz Rufus asszisztált. Új szerzeményünk a 21. percben úgy döntött, hogy a góllövésből is kiveszi a részét, és hogy az egy percen belül lőtt két gól hagyománya se szakadjon meg,  Sikorcin is szinte azonnal csatlakozott a góllövőkhöz. Sájnak nem a mai lesz élete legszebb napja, Melna viszont nagyszerű teljesítményt nyújt.

A félidőben a Fradi kapust cserél, volt újpesti kapus helyett volt újpesti kapus véd tovább: Szőke Attila a kapuban.

A második záró aktusaként a 40. percben Sikorcin újabb találatával immár 5-0 ide.

A mérkőzés amúgy nagyon nem barátságos, sok a kiállítás és a kakaskodás. A ferencvárosiak szerint második gólunk véleményes, de szemtanúk állítása szerint bent volt.  Aránylag kevés élményt nyújt a meccs a közönségnek.

13.perc: 1-0 Zlocha (Rufus)
14.perc: 2-0 Zlocha
21.perc: 3-0 Rufus
22.perc: 4-0 Sikorcin
40.perc: 5-0 Sikorcin

A második harmadban a hazaiak is cseréltek kapust: Nemcak véd.

A harmadik harmadra kicsit javult és folyamatosabbá vált a játék.

54.perc: 6-0 Michalek

58.perc: 7-0 Michalek

És ez a 7-0 a végeredmény.